,  

Egurrola wie kto wygra Taniec z gwiazdami?

Finał tuż tuż a zwycięzca może być tylko jeden, kto?

Agustin Egurrola od samego początku Tańca z gwiazdami układa choreografie i jest odpowiedzialny za układy taneczne, które wytańczą gwiazdy na parkiecie show. Co edycja TzG to wyższa poprzeczka i sam Agustin nie ma pojęcia kto może wygrać 12 edycję programu.

To absolutnie niesamowita edycja, w której wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Najciekawsze jest to, że nie można wskazać faworyta, bo każdy odcinek nas zaskakuje i nikt z nas nie może wytypować finalistów. Teraz znaczną przewagę ma Monika Pyrek, ale na początku faworytem była Patricia Kazadi, która potem nieco straciła – opowiada Faktowi choreograf.

Egurrola jest pełen podziwu dla Edyty Górniak, która po wypadku nie poddała się i wystąpiła w ostatnim odcinku.

Edytka bardzo ciężko pracuje w tej edycji, nie podchodzi do występów na luzie i bardzo się stara. Tym bardziej żal byłoby, gdyby to kontuzja miała ją wyeliminować z programu – mówi Agustin.

Do kontuzji na sali ćwiczeń dochodzi niemal zawsze.

– Taniec z gwiazdami to bardzo trudny format dla gwiazd, bo muszą wyjść i przez półtorej minuty zatańczyć swój układ przed publicznością. Tu nic nie jest montowane, a gwiazdy ćwiczą ponad siły, więc pęknięte żebra, naciągnięcia i zwichnięcia są tu na porządku dziennym. Na szczęście, do tej pory zawsze udawało nam się jakoś szczęśliwie dotrzeć do finału – podsumowuje ze śmiechem Egurrola.

Zobacz też: Saleta mógł stracić głowę!

źródło: Fakt.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.