,  

Egurrola odejdzie z Tańca z gwiazdami!?

Nienawiść do Józefowicza jest większa od interesów show?

Tego TVN się nie spodziewał i nie planował. Stacja wprowadza drastyczne zmiany, wymieniła już ponad połowę ekipy prowadzącej Taniec z gwiazdami, jednak nikt nie pomyślał, że przyjmując na stanowisko jurora Janusza Józefowicza, może zniechęcić tak dobrego i znanego do pozostania w show Agustina Egurrolę, który od lat się nie lubi z mężem Nataszy Urbańskiej.

Eurrola do  tej pory był odpowiedzialny za układy taneczne w TzG. Jeśli uczestnicy otrzymywali reprymendy od jurorów to jedynie za wykonanie nigdy za układ. Znowu Józefowicz uważa się za specjalistę od tańca. Nawet Michael Jackson według choreografa nie potrafił tańczyć. Mało tego jest znany ze swojego ciętego języka.

Agustin na wieść o nowym jurorze doznał szoku, zaczął się nawet zastanawiać, czy to nie znak, by rozstać się z programem – mówi Faktowi znajomy choreografa. Do tej pory Egurrola o Januszu wypowiadał się zawsze bardzo elegancko. – On jest osobą, która za życia stała się legendą. Podziwiam go za to, co zrobił w Polsce w dziedzinie musicalu – mówił  jeszcze pół roku temu.

Józefowicz już nie był tak delikatny o swoim koledze po fachu.

– Egurrola nie dostał się do obsady „Metra”, bo był za słabym tancerzem – wyznał w jednym z wywiadów.

Jak myślicie, Egurrola zostanie? A jeśli tak to zapowiada nam się gorąca jesień.

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.