,  

Egurrola ciągle nie ma czasu na ślub

Kapif

Czyli stara śpiewka

Nina Tyrka wieczna partnerka Agustina Egurroli musi być niezwykle cierpliwą osobą. Choreograf obiecuje swojej ukochanej i matce swojego dziecka ślub od chwili kiedy ona zaszła w ciąże.Dziecko dawno przyszło na świat, mała już tańczy, wypowiada wiele słów a ślubu jak nie było tak nie ma. Agustin obiecuje , że chce to zmienić.

Jeżeli ma to mieć ręce i nogi, to muszę gdzieś postawić granicę między tym pracoholizmem a życiem prywatnym, bo dłużej tak się nie da – wyznaje samokrytycznie. Powoli nad tym pracuję, naprawdę się staram, próbuję. Wiem, że jedynie profesjonalny zespół, który wokół mnie jest może mi pozwolić normalnie żyć, więc teraz go kompletuję. Dzięki niemu może uda się normalnie żyć. Na pewno nie jestem takim ojcem jakim chciałbym być, to znaczy, że mam naprawdę mało czasu i to jest mój największy ból i cierpienie – wyznaje. Staram się każdą wolną chwilę z nią spędzać a i tak wiem, że to za mało. W lipcu planuję wakacje, chcę wyjechać na 3 tygodnie lub miesiąc tylko z Carmen i z Niną, być tylko dla nich.

W tym samym czasie mógłby być ślub. Jednak zamiast dania zapowiedzi, Egurrola dalej obiecuje.

Na wszystko przyjdzie czas – uspokaja ją na łamach Faktu. Nie chciałbym go brać między jedną produkcją a drugą. Nie chcę by to było na zasadzie, mam chwilę przerwy, to bierzemy ślub, chciałbym się do tego naprawdę przygotować, wyjechać na dłużej, chciałbym by to była ważna chwila dla nas.

Póki co przed Egurrolą kolejne wyzwania zawodowe, jesienna edycja Tańca z gwiazdami, nowe szkoły tańca ale to nie wszystko.

Myślę i pracuję nad otwarciem teatru, w Warszawie jest jeden teatr muzyczny, to za mało jak na kilkumilionowe miasto. Niestety, tu jest duży problem z dobrą lokalizacją, do takiego przedsięwzięcia potrzebna jest ogromna scena, duże zaplecze a tego brakuje. Okazuje się, że z tym są duże problemy. Nie sztuką jest go otworzyć, sztuką jest go utrzymać. Trzeba znaleźć sposób na finansowanie teatru.

Myślicie, że Nina jeszcze wytrzyma?

Zobacz też:Szapołowska po aferze. Relaksuje się u fryzjera!

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.