,  

Egurrola był za słaby by zatańczyć w Metro!

 Znacie kogoś kto nie wyszedł z pod skrzydeł Janusza Józefowicza? Na pewno Agustin Egurrola i chyba miał szczęście.


Janusz Józefowicz opowiada o Agustinie Egurroli, że ten kiedyś za czasów młodości choreograf, chociaż stary jeszcze nie jest, starał się by zagrać w Metro u Józefowicza. Ten jednak nie przyjął tancerza, bo był za słaby w tym co robi.

Musical "Metro" powstał na początku lat 90. i ekspresowo stał się prawdziwym hitem artystycznej sceny. Niezwykle dynamiczny, różnobarwny oraz efektowny spektakl przyciągał wielu tancerzy oraz śpiewaków, którzy koniecznie chcieli w nim wystąpić
– przypomina historię musicalu SE.

W tamtejszym Metrze wzięli udział bardzo znane dziś gwiazdy takie jak : Edyta Górniak, Robert Janowski, Agnieszka Włodarczyk, Katarzyna Groniec czy Doda.

Do tej grupy chciał dołączyć też Agustin Egurrola. Właściciel kilku szkół tańca dziś, wtedy złożył stosowne papiery i…
 
Bycie w moim zespole nie jest, jak widać, gwarantem sukcesu. Na przykład Agustin Egurrola nie dostał się do obsady "Metro", bo był za słabym tancerzem. A teraz doskonale daje sobie radę – wyznał w Party reżyser.

Agustin przez te lata zdobył wiele meali na konkursach tanecznych i nie tylko Polski. Dziś jest znanym choreografem, ma kilka Szkół Tańca i nikt nie jezie tak po nim jak po Januszu Józefowiczu.

I jak podsumowuje Super Express zresztą bardzo trafnie: "Metro" Józefowicza nie było potrzebne Egurroli w osiągnięcia sukcesu.

Wpadliśmy na pomysł, że chcemy zobaczyć Józefowicza w Tańcu z gwiadzami! Niech pokaże jak się tańczy! W końcu według niego nawet Michael Jackson nie potrafił tego robić.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.