Edzia ma osobistego szofera!

 Edyta ma osobistego szofera, który jest tylko na jej wyłączność. To się facet ustawił.


Edyta Górniak nie ma samochodu, nie ma też prawa jazdy. zanim zrobiła by wszystko by być niezależną nawet od pojazdów, dużo czasu by upłynęło. Ona nie ma czasu  a poza tym chyba lubi być uzależniona od innych. Tak właśnie jest uzależniona od pewnego taksówkarza, który również się do Edzi przywiązał.

Któregoś dnia wiozłem panią Edytkę. I tak nam dobrze się rozmawiało, a ona była zadowolona z moich usług, że od tamtej pory dzwoni tylko po mnie, gdy ma gdzieś pojechać – opowiada pan Mirek. – Ma mój numer komórkowy, dlatego zawsze jestem do jej dyspozycji, gdy tylko nie mam akurat klientów
.

A jaka z niej miła klientka!

Pani Edytka jest bardzo miła i sympatyczna. Mówi, że dobrze się jej ze mną jeździ. Ogólnie przyjemnie nam się podróżuje po Warszawie. Jestem doświadczonym kierowcą i w miarę dobrze radzę sobie w tym temacie – mówi skromnie mistrz kierownicy.

Pan Mirek ma podróżnikiem, zjeździł świat i ma nawet libijskie prawo jazdy. Ale też dba o swój pojazd by nie było wstydu gdy Edzia go wezwie.

Staram się, aby samochód był pachnący i błyszczący – zapewnia pan Mirek.  Nawet specjalnie zadbał o to by Allanek czuł się bezpiecznie z takim kierowcą. Pani Edytka ma do mnie zaufanie. Może ze mną jako kierowcą czuć się bezpiecznie. A to dla niej bardzo ważne, gdy jedziemy razem z jej synkiem – mówi Talak.

Ale nie tylko taksówkarz jest dobrym kierowcą, ma też talent do rozmów, bo jak by inaczej zdobył zaufanie Edzi? A tak na marginesie, to facet miał szczęście. Taką gwiazdą jego stałą klientką, nie każdy może się pochwalić.

Foto 1 Gdyby jeszcze Edzi otworzył drzwi i pomógł jej wyjść, pewnie dostał by premie.

Foto 2
Foto 3 Ale Allankiem jak dobry wujek się zajął.
Foto 4
Foto 5
Foto 6 Jak się Wam podoba Edzia bez makijażu? Trochę jakby spuchnięta była.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.