Edzia idzie do sądu!

ImageRozpoczyna się walka o pieniądze!


Dopiero co pisaliśmy, że Edyta odwołała koncert w Sopocie ze względu na pieniądze, których zbyt mało dostawała za swój udział. Tym razem obawiała się, że nie dostanie ani grosza.

Kontrakt podpisany był przez Darka Krupę i jego firmę EG Production. Edyta już nie chce pracować na jego konto, zwłaszcza że pewnie nie dostałaby za to pieniędzy – powiedział Faktowi informator. – Choć dla Edyty była to trudna decyzja, postanowiła powiedzieć „dość” i pokazała Krupie, że jeśli sposób rozliczania pieniędzy się nie – dodał.

Wszystko by wskazywało , że Edyta do ręki dostawała jedynie 10% tego co zgarniali pozostali.

Fakt zapytał Krupę o sytuację, ten jednak jak zwykle nie wypowiedział się.

Nie będę komentował wypowiedzi tajemniczych informatorów. Sprawy finansowe między mną a Edytą rozstrzygną moi prawnicy, a w ostateczności sąd. Małżonkowie spróbują dogadać się polubownie, jednak jak na razie nie jest to możliwe. Edyta wyjechała na wakacje i przebywa w drugim końcu świata.

 Sprawę trzeba załatwić, gdyż podpisane zobowiązania na koncert z EG Production nadal istnieją i tę sprawę również trzeba załatwić. Do końca roku powinny odbyć się 20 koncertów, za każdy Edzia ma zgarnąć 30 tysięcy zł. By się one odbyły a fani nie zostali zawiedzeni, musi się odbyc rozmowa między Górniak , Krupą i EG Production .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.