,  

Edytka idzie do telewizji!

ImageJak załapać się na dobrą pracę w telewizji? Mieć znanego męża, który ma wtyczki.


Agata Paskudzka ma dość siedzenia w domu, co raz częściej można ją spotkać na korytarzach telewizji. Powód?  Szuka pracy.

Już niedługo Rubikowie wystąpią w programie Gotowi na ślub, czyli jednym słowem jeszcze jedna para co się lubi sprzedawać. I nieźle na tym zarobią, jak na razie to najlepiej opłacona para bo wezmą aż 20 tysięcy za kilka minut. Przypomnijmy, że Kasia Cichopek z mężem dostali 13 tysięcy za te samą robotę.

Teraz na korytarzu telewizji krążą plotki, że Rubik chce załatwić żonie pracę.

Agata ma już dosyć siedzenia w domu i niańczenia dziecka – mówi osoba z TVP. – Ona chce wreszcie zająć się swoją karierą. Nie odpowiada jej stanie w cieniu męża. A ponieważ studiuje dziennikarstwo, to pojawiły się próby znalezienia jej pracy w programach rozrywkowych.

Plotkuje się, że być może już niedługo zobaczymy Agatkę w jednym z porannych programów albo Pytanie na śniadanie albo Kawa czy herbata.

Póki co szefowa redakcji społeczno-poradnikowej TVP 1 mówi. – Mamy już zestaw bardzo dobrych prowadzących. Pani Agata nie pojawi się w programie Kawa, czy herbata.

Są też inne możliwości, nie musi być od razu swojego programu Agatka.

Jeżeli ma się dobre wejścia, można powalczyć o taką posadę – potwierdza SE informator. Czyli w oprawie czyli zapowiadanie kolejnych audycji.

A tym czasem sam Rubik trzyma informacje w tajemnicy.

Na razie tego nie komentuję – mówi zagadkowo Piotr Rubik, pytany o zawodowe aspiracje żony.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.