,  

Edyta Zając zazdrosna o Marczuk

ImageW wieku 21 lat mieć wszystko to chyba nie każdy może. Właśnie to osiągnęła Edyta Zając.


W tak młodym wieku, ma wymarzonego faceta, pracę w telewizji. Niedługo urodzi dziecko i wyjdzie za mąż. Co jeszcze trzeba ?

Ale okazuje się, że Edyta jest bardzo zazdrosna o byłą żonę Pazury, Weronikę Marczuk. Do tego stopnia, że zabroniła Czarkowi mieć jakiekolwiek kontakty z Weroniką. Z kolei jurorka You can dance nie ma zamiaru rezygnować z przyjaźni z byłym mężem, choć czuje się przez niego zraniona.

Małżeństwo Pazura Marczuk, Weronika przerwała, ale Czarek bardzo szybko pocieszył się nową partnerką a co za tym idzie w jednym z wywiadów powiedział, że Edyta to jego pierwsza wielka miłość.

Jak mogła zareagować na takie słowa Marczuk? Znajomi jej mówią, że to było bardzo przykre dla jurorki YCD.

Jeśli zranił Weronikę, to bez premedytacji. Po prostu, gdy się zakocha, nic innego oprócz obiektu jego uczuć się nie liczy. Swojej partnerce chce dać wszystko: miłość, luksusowe podarunki i przyjemność. Jeśli to nie wystarcza, próbuje zamazać przeszłość z inną kobietą. Przecież kiedyś dla Weroniki podjął się unieważnienia małżeństwa sakramentalnego ze swą pierwszą żoną. Dla Edyty zgodził się natomiast usunąć z domu wszelkie pamiątki i ślady bytności Weroniki – czytamy w Show.

Skutki są takie, że Weronika zniknęła z salonów, za to Edyta bywa tam coraz częściej i chętniej.

Weronika wie, że spotkanie z Edytą musi kiedyś nastąpić. I jest na to przygotowana. Obawiam się raczej, czy Edyta da radę utrzymać emocje na wodzy – wyznaje koleżanka Marczuk-Pazury.

Już wiemy, że Weronika nie pojawi się na ślubie , gdyż Edyta nie wyraziła zgody na wysłanie jej zaproszenia.

Już niedługo Weronika i Cezary będą pracować przy jednym serialu komediowym, czy Edyta będzie stała i pilnowała ich?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.