,  

Edyta Pazura chce być gwiazdą kina!

ImageCzyli chce być aktorką! I to nie  byle jaką.


Prowadzenie programu w telewizji to jej za mało. Ma dopiero 22 lata, bogatego i znanego męża i chce wykorzystać możliwości jakie życie jej dało i być gwiazdą wielkiego ekranu. I wcale nie ma zamiaru rezygnować z tych postanowień.

Edyta po urodzeniu córki Amelki wróciła do Polsat Cafe gdzie prowadzi swój program. To dla niej za mało.  Marzy jej się wielka rola i od jakiegoś czasu męczy swojego męża Czarka, by ten jej coś takie znalazł. Czyli jednym słowem wkręcił ją w jakąś produkcję!

Edyta Pazura marzy o zagraniu w filmie. Myśli nawet o pobieraniu lekcji aktorstwa – zdradza Faktowi przyjaciel pary.

Skoro jej mężem jest gwiazda polskiego kina, to przecież mógłby szepnąć komuś kilka słów na temat ukochanej żony. Z jego wpływami i znajomościami wszystko powinno pójść gładko. W końcu dzięki swoim licznym powiązaniom Czarek mógłby jej pomóc u progu karier– czytamy w Fakcie.

Jednak Czarek ma inne podejście do sprawy. Nie chce by Edytka się pięła w górę i latała po planach filmowych. Woli by siedziała w domu i zajmowała się dzieckiem a przy  okazji gotowała obiadki, co się Edycie nie podoba. Ona chce błyszczeć na ekranach wśród reflektorów!

Czarek ma jeszcze jeden orzech do zgryzienia. Młoda żona jako aktorka może grać różne sceny nawet te intymne. On zazdrosny mąż panicznie boi się, że ta pójdzie za dużo młodszym. Na planie filmowym może zdarzyć się wszystko. Czy załatwi jej rolę w filmie? Jak myślicie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.