Edyta Nawrocka: ” Wolałabym być jak inni” (video)

Chyba małymi kroczkami staje się gwiazdą, mamy nadzieję, że już cała Polska o niej usłyszy.

Podbijająca Polskę koncertami i coraz to nowymi singlami Edyta Nawrocka poruszyła na swoim blogu ciekawy temat dotyczący zjawiska z istnienia którego nie wszyscy zdają sobie sprawę, dlatego przytaczamy wypowiedź naszym czytelnikom:

„Bardzo żałuję że urodziłam się z tym ogromnym głodem bycia top. W pełni szczęśliwa jestem tylko wtedy, kiedy dam dziki koncert, kiedy wiem że się o mnie mówi, kiedy słyszę siebie w radio, oglądam w TV itp., zazdroszczę ludziom którzy czują się spełnieni żyjąc codziennością.

Czuję się winna kiedy jestem bierna, to szaleństwo i strasznie mnie to męczy. Nie mogę się wyluzować, non stop coś planuję. Nie jestem w stanie sobie nawet wyobrazić jak pięknie by było, gdyby mi tego nie brakowało.Wolałabym być jak inni, ale nie jest mi to dane.”

Pocieszający dla Edyty może być fakt, że nie ona jedna musi uporać się z tym „głodem”. Lider zespołu U2 ma zupełnie tak samo:”Nie zostajesz gwiazdą rocka, jeżeli nie czujesz, że czegoś Ci brakuje ” dla mnie to oczywiste. Gdybyś był zwykłym człowiekiem przy zdrowych zmysłach, to czułbyś się zupełnie normalnie bez siedem-dziesięciotysięcznych tłumów krzyczących każdej nocy, jak bardzo Cię kochają”– Bono.

Czyżby właśnie zjawisko tego artystycznego głodu odróżniało prawdziwych artystów od próżnych celebrytów?

Edyta póki co może nieco zaspokoić swoje żądze i nie czuć się bierna, w końcu jej teledysk do piosenki „Nothing Wrong” utrzymuje się na najwyższej pozycji w rankingu wszech czasów pod względem najchętniej oglądanych teledysków portalu WP.PL! Ponadto w samym serwisie youtube osiągnął ogromną popularność – 65 000 i z każdym dniem liczba ta powiększa się o kolejny tysiąc. Podobna sytuacja jest z utworem „See More”, który wraz z wersją RMX osiągnął bagatela 50 000 wyświetleń!

Edycie radzimy pozostać przy zdrowych zmysłach i kontynuować dobrą passę.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

15 komentarzy Edyta Nawrocka: ” Wolałabym być jak inni” (video)

You must be logged in to post a comment.