Edyta Nawrocka w świątecznym natarciu (video)

O tej młodej dziewczynie jest coraz głośniej.

Znana już naszym czytelnikom Kołobrzeżanka (obecnie Wrocławianka) Edyta Nawrocka, twórczyni muzyki klubowej wystąpi w pierwszy dzień Świąt na największej w Polsce Christmas Party w warszawskim klubie Explosion. Mieszkańcy Warszawy ale i całego Mazowsza od dawna zapraszani są na to wydarzenie – spoty reklamowe niemal bez przerwy emitowane są na łamach radia Eska i popularnej regionalnej rozgłośni Hobby.

– Jestem szalenie podekscytowana, to ogromny klub w którym imprezują tysiące klubowiczów, ponadto Warszawiacy są wręcz bombardowani informacjami o tym wydarzeniu, toteż liczę na ogromną frekwencję. Explosion wyznacza teraz trendy, dlatego muszę dać z siebie wszystko i dobrze się przyjąć w Warszawce, zdaję sobie sprawę iż to jeden z ważniejszych występów w mojej – nie tylko – klubowej trasie po Polsce.

Dla mnie to jeden z dwóch najnowocześniejszych i najpiękniejszych klubów w kraju. To nie tylko koncert, ale i ogromny prestiż. Cieszę się że tam wystąpię i spędzę Święta w stolicy – mówi artystka.

Należy przyznać że są powody do radości – w klubie do tej pory wystąpili artyści z najwyższej półki – ostatnio chociażby Robert M, Stachursky czy grupa Groovebusterz. Edycie na scenie towarzyszyć będą profesjonalne tancerki.

Nie jest to jednak pierwszy występ w stolicy:

– Już wiele razy grałam w stolicy. M.in. na półfinale EuroTalent, bądź na finałowej gali Ogólnopolskiego Konkursu Muzycznego StudioGaraż, który zwyciężyłam w kategorii POP. Uwieńczeniem był występ przed znanymi twarzami polskiego show biznesu. Miałam wrażenie że byli tam wszyscy! Mnóstwo znanych mediów, prezenterzy TV, muzycy, aktorzy, modelki, ale to mi przypadło na ten wieczór miano gwiazdy – śmieje się Edyta – po moim występie podeszła do mnie Paulina z Sistars, która była zachwycona i zapewniła mnie że taka jest opinia większości. Potem bankiet i integracja z idolami, którzy już wiedzieli kim jestem. To była noc jak z bajki.
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

17 komentarzy Edyta Nawrocka w świątecznym natarciu (video)

You must be logged in to post a comment.