Edyta Nawrocka leci na tournee do Egiptu!

Sponsorem jest edgipski lekarz.

Znanemu w całym Egipcie profesorowi medycyny Nabilowi A.M. tak spodobała się twórczość Edyty Nawrockiej, że złożył jej propozycje rozpoczęcia kariery w jego kraju!  Profesor A.M. udziela porad lekarskich w największej krajowej stacji telewizyjnej, jest właścicielem słynnej sieci luksusowych szpitali dla uzależnionych od narkotyków.

Edytę Nawrocką poznał kiedy ta kręciła zdjęcia do teledysku na wakacjach. Jest przekonany że z jego pomocą artystka rozwinęłaby swoją karierę w Egipcie.

Scenariusz jak z bajki, jednak emocje studzi agent Edyty twierdząc iż ta … nie chce przyjąć tej propozycji.

– Nabil dotrzymał słowa, skontaktował się z nami od razu po powrocie i kontaktuje się cały czas, jest człowiekiem sukcesu, przy tym skromnym , bardzo taktownym i niemożliwie bogatym.

To wszystko chyba zbyt onieśmieliło Edytę, która nie jest w stanie przyjąć od kogoś aż tak wiele. Przyjęła jedynie zaproszenie na wakacje do Hurghady wraz z przyjaciółmi Nobila, których poznała na wakacjach. Zgodziła się też na tourne po Egipcie, zagra 17 koncertów, z których 10 odbędzie się w samym Kairze. Nie daje się jednak przekonać do występu w telewizji.

Jest to sytuacja dość zaskakująca, zważając na wyznania Edyty typu :

Bardzo żałuję że urodziłam się z tym ogromnym głodem bycia top. W pełni szczęśliwa jestem tylko wtedy, kiedy dam dziki koncert, kiedy wiem że się o mnie mówi, kiedy słyszę siebie w radio, oglądam w TV itp., zazdroszczę ludziom którzy czują się spełnieni żyjąc codziennością.”

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Edyta Nawrocka leci na tournee do Egiptu!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

22 komentarze Edyta Nawrocka leci na tournee do Egiptu!

You must be logged in to post a comment.