Edyta inna niż zawsze

ImageEdyta w ostatnim odcinku Jak oni śpiewają postanowiła zmienić swój wizerunek.


Nie dość, że założyła luźniejszą sukienkę, która jeszcze bardziej uwydatniała jej okrągłe kształty to jeszcze założyła blond perukę. Taka zmiana bardzo korzystnie wpłynęła na nią, bo na dodatek z płaczliwej kobietki zrobiła się bardzo wesoła , śmiejąca się w głos Edyta. Cała ta sytuacja udzieliła się uczestnikom show i świetnie się bawili.
Poza tym Edyta wyznała też na dniach, że chce mieć drugie dziecko. Po urodzeniu w 2004 roku syna Edyta wpadła w głęboką depresję, gdzie nawet mąż schodził jej z drogi. Ale może po drugim dziecku sytuacja się nie powtórzy. A może już jest w ciąży? Co nie co się pani Górniak jednak zaokrągliła.
W  programie bardzo wyraźnie sugerowała o swojej ciąży ,

Wiecie, jestem w ciąży! – powiedziała piękna piosenkarka fotoreporterom, którzy robili jej zdjęcia podczas  show Jak Oni śpiewają.Wszyscy plotkują o moim stanie, więc ja to potwierdzam. Jestem w ciąży – dodała z pewnością w głosie. Edyta dumnie prężyła swój brzuszek i nieco pełniejszy biust. Była przy tym uśmiechnięta od ucha do ucha. Wręcz promieniowała szczęściem.

Może to i prawda a może Edyta gra na nosie nam wszystkim, zobaczymy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.