Edyta Herbuś przyłapana podczas spaceru

Co robić w dużych miastach w gorące popołudnia? Najlepiej wybrać się na spacer! W jednym z warszawskich parków udało się uchwycić Edytę Herbuś podczas popołudniowego relaksu.

Wolnych momentów w życiu tak zapracowanej osoby jest z pewnością niewiele, dlatego Edyta stara się maksymalnie je wykorzystać na relaks! Nawet podczas zwykłego spaceru postanowiła zadbać o swoją sylwetkę! Jak? Starannie wybiera towarzyszy spacerów – tym razem są to buty Reebok EasyTone! Na pewno jest jej w nich dużo wygodniej niż w szpilkach, a przy okazji może zadbać o swoją… figurę! Efekt jest widoczny gołym okiem – zgrabne nogi i pupa!

Choć EasyTone wyglądem nie różnią się od innych damskich butów sportowych to ich funkcja jest wyjątkowa. Obuwie Reebok EasyTone opiera się na systemie dwóch podkładek balansujących umieszczonych w podeszwie buta, które wraz z technologią transferu powietrza powodują naturalną niestabilność, dzięki czemu formują pośladki i kluczowe mięsnie nóg z każdym krokiem. Kiedy spacerujesz w butach EasyTone powietrze przechodzi płynnie spod podkładki pod piętą do podkładki w przedniej części stopy. W efekcie kluczowe mięśnie nóg i pośladków są zmuszone do intensywniejszej pracy. Być może dzięki temu  łatwiej będzie spotkać Edytę na co dzień w parku?

 

Cena:

Buty EasyTone Reexperience (J22217) – 359 PLN

Ciąg dalszy reklam z udziałem tancerki, co z jej kariera aktorki?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.