, , , , , , ,  

Edyta Górniak znowu zaczyna nowe życie

Kapif

Zaczyna robić się nudno!

Który to już raz Edyta Górniak mówi  o nowym etapie życia? Zaczynamy się gubić. Tylko w ostatnim roku zaczynała go wiele razy. Najpierw rozwód z Darkiem Krupą, później udział w Tańcu z gwiazdami, zakończenie udziału w show, nagrywanie płyty, której ciągle nie może skończyć. Zerwanie współpracy z Mają Sablewską, wzięcie spraw zawodowych we własne ręce [te po raz kolejny] i w końcu nowy mężczyzna w jej życiu. Sporo jak na jeden rok i znowu słyszymy tę samą deklarację.

– Zamykam stare sprawy i zaczynam nowy rozdział – powiedziała Faktowi gwiazda. Jeszcze trochę to zabraknie jej kluczy do zamykania i otwierania spraw. I chociaż z prawnikiem, Piotrem Shrammem jest niemal od roku, to twierdzi, że zaczyna nowe życie u jego boku, czyżby szykował się ślub?

Fakt podliczył, że to już siódma próba ułożenia sobie życia , na jakiej podstawie?

Próbowała zrobić to z Robertem Janowskim , Dariuszem Kordkiem , Piotrem Gembarowskim, Piotrem Kraśką, Robertem Kozyrą i Darkiem Krupą.- twierdzi tabloid i słusznie. Czy Siódemka będzie szczęśliwa u boku prawnika?

Edyta była związana z dwoma Robertami, z dwoma Dariuszami, i trzema Piotrami. Jaki dziwny zbieg okoliczności 🙂 Jeden Piotr jest już ponad normę!

Chcemy dodać, że opinie na temat piosenkarki nie są najlepsze. W komentarzach na wielu portalach czytelnicy zaczynają mieć niechęć do Edzi. Też macie takie odczucia w stosunku do tej osoby?

Zobacz też:Wiśniewski jak Małysz. Musi skoczyć, by się ożenić!

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.