, ,  

Edyta Górniak zabrała kwestię Zawadzkiej!

Michał Pieściuk / newspix.pl

O to cała awantura?

Na samym początku Tańca z gwiazdami Edyta Górniak i Dorota Zawadzka bardzo się zaprzyjaźniły. Zawadzka miała doradzić Edycie jak postępować w wychowaniu Allanka, i w związkach z mężczyznami.

Pewnego dnia Superniania jednak odpadła z Tańców z gwiazdami i zaczęła krytykować swoją przyjaciółkę. Nikt nie wiedział dlaczego właśnie tak się stało aż do tej chwili.

Edyta Górniak w jednym z odcinków podobno ukradła Zawadzkiej jej kwestię. Zawadzka chciała być wzorem dla kobiet, które znalazły się w trudnym  momencie swojego życia .  Sama kilka lat temu słabo sobie radziła aż znalazła miłość obecnego męża. Edyta ją uprzedziła.

Chciałam powiedzieć wszystkim kobietom, które boją się zmienić życie na lepsze i być szczęśliwe, że trzeba o siebie walczyć i nigdy nie wolno się poddawać. Ja chcę dawać kobietom w Polsce siłę i dam ją – powiedziała Górniak.

W programie zrobiło się gorąco…

Dorota miała pretensje do producentów, że pozwolono Edycie wygłosić te słowa. „To była moja kwestia – osoba z produkcji zdradza Na żywo, co działo się za kulisami.

TVN zabronił Zawadzkiej powielać słowa silnych kobiet. Czy to zemsta ze strony Doroty?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.