,  

Edyta Górniak zaatakowała Kozyrę

Jest nowa wojna medialna?

Edyta Górniak postanowiła zaprzeczyć by Robert Kozyra miał wziąć udział w Bitwie na głosy. Dwójka miała zaproponować Kozyrze 50% większe wynagrodzenie niż miała by dostać Górniak. Ona jednak uważa, że to ona jest główną gwiazdą show a dla Kozyry nie ma tam miejsca.

Kilkakrotnie mówiłam, że żenujące jest przypominanie o sobie poprzez moją osobę – ocenia w w rozmowie z Super Expressem. Moim zdaniem propozycja udziału w jury „Bitwy na głosy” nigdy nie padła wobec pana Roberta Kozyry, a wiadomość ta jest nieprawdziwa. Proponuję zapytać o to producentów programu, może w ten sposób od razu przyłapiemy sprawcę zamieszania niemal na gorącym uczynku.

Producenci potwierdzają słowa piosenkarki.

Producenci drugiej edycji programu „Bitwa na głosy” nie proponowali i nie przewidywali udziału pana Kozyry w jury programu – potwierdza pracownik firmy producenckiej. Propozycje w tym przedmiocie nie były składane.

Kozyra chyba nie miał innego wyjścia jak przyznać się.

Nie mam w zwyczaju konsultowania z prasą propozycji, które dostaję, byłoby to nieprofesjonalne. Nie chce mi się nawet dyskutować z Edytą Górniak. Natomiast mogę ją uspokoić, że na pewno nie będę jurorem „Bitwy na głosy” i jak zwykle życzę jej powodzenia zapewnia.

I do kolejnej kłótni.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.