,  

Edyta Górniak wywiozła syna za granicę bez powiadomienia ojca dziecka

Kapif

Ojciec nie daruje.

Edyta Górniak nie po raz pierwszy zabiera Allanka zagranicę nie mówiąc nic swojemu byłemu mężowi. Okazuje się ,że  i tym razem jest podobnie.

Górniak postanowiła ze swoim nowym facetem wyjechać na urlop za granicę. Zabrali ze sobą też Allana. O wyjeździe syna nie wiedział Dariusz Krupa, który jest na równych prawach co do opieki nad małym.

Ani Edyta ani jej partner, Piotr Schramm nie poinformowali go o tym, ze zabrali Allanka na wycieczkę po Europie i Afryce – potwierdza w rozmowie w Na żywo muzyk pracujący z Krupą. O tym, że zwiedzali Paryż, Walencję i Casablancę przeczytał w prasie.

Ale to nie wszystko, mało że piosenkarka wywiozła syna bez porozumienia się z jego ojcem to jeszcze utrudnia mu kontakt z dzieckiem.

Darek kupił synkowi telefon  , by być z nim w kontakcie. Niestety kiedy Allan jest z mamą, jego komórka jest zwykle wyłączona – mówi informator tabloidu. Darek jest poważnie zaniepokojony postępowaniem Edyty.

W tym przypadku prawo działa na korzyść Krupy. Na mocy postanowienia sądu nad Allanem opiekę sprawują wspólnie i są zobowiazani porozumiewać się ze sobą w kwestiach dotyczących dziecka.

Mam dobrego prawnika, któremu poleciłem zająć się tą sprawą – powiedział w rozmowie z tabloidem.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.