,  

Edyta Górniak wywaliła faceta Dody!

Nie brakuje tez uszczypliwości w kierunku choreografa.

Edyta Górniak zatrudniła  Błażeja Szyszkowskiego do swojego nowego teledysku Teraz tui miała nadzieję, że choreograf będzie jej oddany całym sercem oczywiście zawodowo. Piosenkarka liczyła, że Błażej zajmie się choreografią i trasa koncertową. Tak się jednak nie stanie.

Górniak wydała właśnie oświadczenie, w którym twierdzi, że nie miała planów związanych z Szyszkowskim.

Nie, nie planowałam ani nie planuję powierzenia Błażejowi Szychowskiemu choreografii moich koncertów ani też szczególnie choreografii do mojej trasy koncertowej po premierze nowej płyty. To naprawdę ważne i odpowiedzialne zadanie. Proszę zauważyć, że odkąd zarządzam swoją firmą, bardzo skrupulatnie wybieram osoby do poszczególnych projektów, oceniając według własnych ostrych kryteriów ich kompetencje dla danego tematu i moich potrzeb. Przekazane przeze mnie zaproszenie do udziału w jednym projekcie nie oznacza automatycznie zaproszenia do udziału w większych projektach – powiedziała Super Expressowi Edyta.

Ciekawe dlaczego dopiero teraz pojawiło się oświadczenie, i zaraz po tym jak Doda przedstawiła choreografa jako swojego faceta?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.