, ,  

Edyta Górniak walczy o kasę z byłym mężem

Do sądu wpłynął już wniosek, jest też oświadczenie Dariusza Krupy!

Edyta Górniak i Dariusz Krupa rozwiedli się ponad rok temu. Do tej pory para nie uporządkowała spraw majątkowych. Edyta jednak nie ma zamiaru odpuścić i już złożyła wniosek do sądu. Chce walczyć o swoje.

– Tak, to prawda – potwierdziła gwiazda – Postanowiłam zamknąć przeciągającą się nie z mojej winy, następną sprawę. Nie mogę bowiem kolejny rok czekać na dobrą wolę byłego męża i na dokumenty dotyczące wspólnego majątku – wyznała Faktowi Górniak. – Na tym etapie pismo złożyłam osobiście. Nie zdecydowałam jeszcze, kto będzie mnie reprezentował przed sądem w tej sprawie. Póki co ze względu na mojego syna chciałabym, żeby zachowana została możliwie największa prywatność – dodała artystka.

O komentarz i wyjaśnienie Fakt poprosił  Darka Krupę . Ten stwierdził, że podobny pozew złożył tydzień wcześniej niż piosenkarka i przysłał nam następujące oświadczenie:

Po prawie dwóch latach bezskutecznego oczekiwania na spotkanie, rzeczową rozmowę i decyzję mojej byłej żony w sprawie podziału majątku (posiadamy wartościową nieruchomość, która od kilku miesięcy stoi bezużyteczna i pusta) i spłaty wspólnie zaciągniętych kredytów na rozwój jej kariery (do tej pory opłaty w banku regulowałem ja, choć pani Edyta Górniak także jest do nich zobowiązana), zmuszony jestem oddać sprawę do sądu. Mam nadzieję, że prawomocny wyrok sprawi, że kwestie finansowe między nami zostaną szybko uporządkowane. Nie zamierzałem tego robić, ani upubliczniać tego faktu (także ze względu na publiczny wizerunek matki mojego syna), jednak zmusiły mnie do tego błędne informacje pojawiające się w mediach, które szkodzą mojemu wizerunkowi, naruszają interesy mojej firmy i ranią moich najbliższych. Z poważaniem Dariusz Krupa.”

Szykuje się wojna!

Wiecie kto będzie reprezentował Edytę Górniak? Chyba nikt nie ma wątpliwości. Piotr Shramm, obecny facet piosenkarki, tak podaje jeden  tabloidów.

Zobacz też:Królikowscy rządzą! Mowa o Pawle i Rafale

źródło: Fakt.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.