,  

Edyta Górniak u Kuby Wojewódzkiego

TVN, Plejada

Program nagrywano 4 godziny, cała ekipa miała dość divy!

To był wyjątkowy program, bo spotkało się w nim dwoje ludzi, którzy od lat pałali do siebie nienawiścią. Zanim jednak nagrano program, ekipa TVN miała dość spory kłopot, bo Edzia zażyczyła sobie , że wystąpi gdy w programie pojawi się wegetariańska kanapa. Gdy już taką zdobyto, ona powiedziała , że już jej nie chce.

Program był o godzinę dłużej nagrywany niż zwykle. Edyta początkowo miała spory dystans do Kuby Wojewódzkiego, gdy ten zaczął jej nadskakiwać i przymilać się, ta poczuła się już kobietą i się rozluźniła. Pierwsze pytanie jakie padło to jaka jest relacja piosenkarki z jej menadżerką?

– Gracie koncert w Wąbrzeźnie, macie hotel, jedno łóżko…?

– No to Maja śpi w samochodzie – odpowiedziała i dodała: Gdyby tu weszła Angelina, to ja nie ręczę za siebie!

– Co byś jej powiedziała?

– A trzeba coś mówić?

– A lubisz sobie pogadać w trakcie?

– Lubię, w tracie lubię. Zaskoczyłam cię?

Kuba nie omieszkał też zapytać o Darka Krupę, którego Edyta miała doprowadzić dużego spadku ciała. Piosenkarka stwierdziła, że on lubi być na diecie. Nie mogło też zabraknąć monologu o wyzwolonej kobiecie, bo czym był by program bez takiego przemówienia?

Ja myślałam dotąd, że my kobiety jesteśmy tyle warte, ile mamy miłości mężczyzn, ale zrozumiałam po latach, że to jest niewłaściwe myślenie, bo jak spojrzymy na wszystko dookoła siebie, to się zorientujemy, że mężczyźni mogą być jedynie dodatkiem, a nie fundamentem. Teraz to ja decyduję, w jakim tempie się rozwijam, kiedy wracam do domu. Chcę mieć pełną decyzyjność w tym, co robię. Liczę się tylko z Mają.

Jeszcze jedno, Edyta planuje jeszcze dwójkę dzieci, jedno chce sama  urodzić a drugie adoptować. Kuba przypomniał divie, że zegar biologiczny cyka i by szybko nad tym myślała, po czym ona stwierdziła, że ma dużo czasu.

Drugim gościem był Kamil Bednarek.

TVN, Plejada

TVN, Plejada

TVN, Plejada

TVN, PLejada

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.