Edyta Górniak śpiewa na żywo (video)

Nie tylko nie zna słów własnej piosenki ale także zawiodła fanów

Edyta Górniak premierę swojej nowej płyty miała 14 lutego. Impreza miała miejsce w Empiku, gdzie godzinami piosenkarka udzielała wywiadów a  fani czekali i czekali.

O swoich rozterkach podczas pobytu w Empiku gdzie była artystka,  jeden napisał

Spotkanie miało zacząć się o 18:00, ale jak to na divę przystano trzeba było się spóźnić – fan piosenkarki obecny  w Empiku. Edyta pojawiła się spóźniona, zaczęła podpisywać kilka płyt, kolejka była bardzo długa, prawie do wyjścia z salonu. Następnie zaczęła udzielać kilku wywiadów, w pewnym momencie fani się już wkurzyli i jak weszła kolejna ekipa na wywiad, to zaczęły się wrzaski, wyzwiska itp. Wtedy Edyta powiedziała, że to ostatni wywiad i za to, że tak długo czekamy to „dla nas zaśpiewa”. Jak się okazało, słowa dotrzymała, był to ostatni wywiad, lecz gdy miała śpiewać powiedziała: „To zaśpiewajcie dla mnie”. Wszyscy ją olali i nikt nie śpiewał. Prosiła by ktoś zaśpiewał lecz to nie poskutkowało.

Następnie chciała sama zaśpiewać, lecz jak się okazało nie znała tekstu, po chwili jakiś fan dał jej książeczkę z tekstem, to jak się okazało Edyta nie widziała liter, bo niby za małe. Kazała je napisać. Spaliła się na całej linii. Przypomnę, iż ludzie stali już od 15:00, ja przyjechałem o 17:00, i wyszedłem dopiero o 23:10, a kolejka nadal była. Edyta parę razy zrobiła sobie przerwę na poprawę makijażu, choć nie wiadomo po co to komu, skoro cały czas siedziała na krześle.

Popatrzcie filmik nagrany

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Edyta Górniak śpiewa na żywo (video)

You must be logged in to post a comment.