Edyta Górniak organizuje koncert na 40-te urodziny

Dla swoich fanów

Edyta Górniak rzadko koncertuje. Ostatnio miała możliwość wystąpienia na scenie w Sopocie, kiedy taki występ załatwiła jej Maja Sablewska. Od tej pory nagrała jedynie płytę, która nie cieszy się wzięciem. Nie było także trasy koncertowej.

Górniak postanowiła odwdzięczyć się fanom i zaśpiewać dla nich podczas zorganizowanego koncertu na żywo w najbliższa niedzielę. Występ polskiej diwy zarejestruje stacja HBO.

To mój prezent i podziękowanie dla publiczności, na oczach której dorastałam i która jest jedną z najważniejszych części mojego życia – mówi Edyta w oświadczeniu. I dodaje w swoim górnolotnym stylu: To właśnie publiczność i fani, jak nikt inny rozumieli zawsze, że to właśnie moja muzyka wyraża prawdę i historię prawdziwą.

Spełnia się kolejne moje marzenie. Chciałam w sposób szczególny otworzyć kolejny etap mojej drogi artystycznej. Podwójne moje dwudzieste urodziny to okazja do wspomnień, do tego, aby spojrzeć z dzisiejszego miejsca na dotychczasowy czas i na wspólną historię. Jestem szczęśliwa, że do tak ważnego projektu muzycznego pozyskałam partnera, dla którego jakość tak jak dla mnie, liczy się bardziej niż komercja.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.