, , ,  

Edyta Górniak nie będzie sądziła się z Mają Sablewską

Kapif

Wybacza swojej byłej menadżerce, przestraszyła się?

Po zerwaniu kontraktu Edyta Górniak z Mają Sablewską w mediach rozpętała się burza nienawiści do menadżerki gwiazd. Za publicznymi oświadczeniami piosenkarki posypały się kolejne. W jej ślady poszła też Marina a żeby było jeszcze pikantniej, Doda przyłączyła się do pań.

Wszyscy trzy chciały pozwać Maję do sądu tylko nie wiadomo za co, podobno nie rozliczyła się z nimi finansowo. Konkretów jednak nigdy nie podano. Maja nie  ukrywała, że chętnie wyjaśni sprawy i na tym się na razie zakończyło. Mało tego Górniak już wybaczyła swojej byłej menadżerce.

Ja myślę, że nikt nie byłby przygotowany na prawdę. My jesteśmy przyzwyczajone do trochę innej rzeczywistości. Zresztą Marina, Doda i ja bardzo mocno budowałyśmy wiarygodność Mai Sablewskiej. Naszą postawą, pracowitością, swoim talentem. I jakby prawda ujrzała światło dzienne, byłoby to dla nas zbyt bolesne. Musiałybyśmy przyznać, że źle wybrałyśmy w życiu – mówi Edyta Górniak w rozmowie z „Super Expressem”.

Prawda jest tak inna od tego, co państwo moglibyście nawet przypuszczać, że myślę, że nie ma sensu. Niech każdy żyje tak jak potrafi, niech będzie odpowiedzialny za swoje decyzje, za swoje działania, za swoje słowa i ponosi tego konsekwencje, bo tylko wtedy można się czegoś nauczyć. Życzę Mai jak najlepiej, będę się ją starała dobrze wspominać i tyle – kończy rozmowę Górniak.

Co zrobi Doda i Marina?

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Edyta Górniak nie będzie sądziła się z Mają Sablewską

You must be logged in to post a comment.