Edyta Górniak nie będzie już tańczyć

kapif

Skupia się teraz tylko na muzyce.

Edyta Górniak ma już za sobą przygodę z tańcem, teraz po tygodniach ciężkiej pracy na sali ćwiczeń wchodzi do studia i nagrywa płytę, [ile to już słyszymy o tym wchodzeniu do studia?]. Piosenkarka miała zasiąść w jury w nowym show X-Faktor, ale jak mówi Maja Sablewska Teraz nie ma na to czasu. W życiu Edyty jest teraz czas tylko na muzykę.

Nowa płyta ma być wyjątkowa [ o tym też już słyszeliśmy], ale usłyszymy ją dopiero za rok. I chociaż o nowym, obiecanym krążku mówi się od dawna, okazuje się, że Górniak nie ma nawet jeszcze pomysłu na ani jedną piosenkę.

Płyta będzie jak najwcześniej, ale też musi być jak najlepsza – powiedziała Górniak. Artystka zabrała więc Maję Sablewską albo ona ją do Stanów, by poszukać pomysłów na nową płytę. Mają spotkać się z tamtejszymi kompozytorami i zobaczyć co mogą im zaoferować.

Jak dowiedział się Fakt, piosenkarka chciałaby, żeby płyta była bardzo nowoczesna i by pokazała nowy muzyczny wizerunek gwiazdy. Na krążku znaleźć ma się między innymi utwór nagrany wspólnie z popularnym młodzieżowym zespołem Afromental.

Kolejne obiecanki, kolejne nadzieje, czy jednak tym razem zostaną spełnione? Coraz częściej wątpimy!

Zobacz też: Wdowa po Nalepie z siostrą prezenterki TVP

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Edyta Górniak nie będzie już tańczyć

You must be logged in to post a comment.