Edyta Górniak ma problem z synem!

Okłamuje ją!

Ale to nie wszytsko.

Edyta Górniak poza swoim synem, widzi jeszcze ukochanego Piotra Shramma, znanego prawnika. Z tym większym chyba jednak nie ma problemów. Ale ma z Allenkiem,  który wychodząc z łazienki, gdzie miał się umyć, okłamuje matkę, twierdząc, ze się mył a jest nadal brudny.

Wszystko wydało się podczas nagrania Tak to leciało. Górniak wykonała kilka hitów między innymi utwór Mydło lubi zabawę zespołu Fasolki. Piosenkarka opowiedziała o Allanku, że bardzo lubi tę pisoenkę, jednak nie lubi używać mydła.

Allan lubi oszukiwać, że się umył – wyznała Górniak.

Czy powinna się już martwić? Bo wiadomo czym skorupka za młodu nasiąknie… to aż strach pomyśleć co będzie za kilka lat?

Być może takie zachowanie spowodowane jest tym, że te wszystkie czynności związane z higieną wykonywali do tej pory rodzice. Nagle kazano mu je wykonywać samodzielnie. Niestety, nie da się tego nauczyć z dnia na dzień i stąd może wynikać to, że dziecko się nie myje. Nie jest tak, że młody człowiek od razu będzie potrafił to zrobić samodzielnie– tłumaczy nam psycholog Aleksandra Piotrowska. – Pewnie nie będzie się czuł komfortowo z taką kontrolą, ale nie można dopuścić do tego, by utrwalały się u niego zachowania oszukujące. Ta nauka samodzielnego mycia powinna odbywać się spokojnie, bez nerwów, krzyków i wywierania presji, bo skutek będzie odwrotny od tego, jaki chcemy osiągnąć – mówi pani psycholog.

Myślicie, że skorzysta z porad psychola, czy to co się dzieje, już podchodzi pod specjalistów?

 

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.