,  

Edyta Górniak i Maja Sablewska zawiesiły współpracę!

Kapif

Wszystko przez udział Mai w X-Faktor!…albo ja, albo program….

To była kwestia czasu, dopiero co pisaliśmy  i pytaliśmy kto się zaopiekuje niestabilnie emocjonalną Edytą Górniak, gdy jej menadżerka zasiądzie w jury X-Faktor . Długo nie trzeba było czekać, jak już huknęło informacją, że panie zawiesiły współpracę. Podobno Edyta ponoć nie może darować swojej menedżerce, że to właśnie ona dostała posadę w programie.

Nie jest tajemnicą, że na początku to Edyta miała zostać jurorem programu. Jednak konieczność nagrania w końcu nowej płyty zbytnio kolidowała z takimi planami. Nagle okazało się, że to Majka jest blisko podpisania umowy z TVN. Edyta podobno postawiła jej nawet takie ultimatum – albo ja, albo program. No i stało się… – zdradza nam znajomy obu pań.

Maja Sablewska jest pierwszą menadżerką, która wyszła z cienia swojej podopiecznej , która zapragnęła w końcu zrobić coś dla siebie. jest bardzo popularną osobą , media twierdzą, że jest najlepszą menadżerką.

Na zdrowy rozum, to na co miała czekać? Taka oferta z TVN nie zdarza się dwa razy. Górniak raczej prędko płyty nie nagra i nawet jeśli, to nie ma gwarancji, czy byłaby hitem. Jak pracować z takim klientem? Druga podopieczna, Marina, ma duży potencjał, ale zanim będzie przynosić zyski, wiele wody w Wiśle upłynie. Sablewska wie, że jeśli chce coś zmienić, to teraz albo nigdy. A udział w „X Factor” oznacza nie tylko nowe zawodowe wyzwanie, ale i daje nowe znajomości, biznesowe możliwości – tłumaczą Super Expressowi w TVN.

W nową płytę Edyty Górniak ciągle nie wierzymy , za każdym razem rzucamy co do niej wątpliwości. Nasze przypuszczenia się sprawdzają.

Życzymy  Mai powodzenia i niech pokaże jak się robi biznes i karierę.

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.