, ,  

Edyta Górniak i Darek Krupa nie podzielili jeszcze majątku

Minął już rok od rozwodu.

Chodzi o mieszkanie w Wilanowie, w którym Edyta Górniak nie może zamieszkać. Co prawda apartament dostała od developera za użyczenie swojej twarzy w reklamie inwestycji, jednak wszystko to się działo podczas związku małżeńskiego.

Edyta nie może w nim zamieszkać, bo nie podzieliła jeszcze z Darkiem majątku – mówi tygodnikowi Życie na gorąco znajoma piosenkarki. To mieszkanie jest jedyną rzeczą, która należy do niej i do Darka Krupy.

Są jeszcze dwie posiadłości, jedna to dom w Malinówku, gdzie ostatnie 7 lat spędziła Edyta Górniak, należy do Darka Krupy, gdyż dostał je od rodziców jeszcze przed ślubem i dom w Portugalii, który kupiła również przed ślubem Edyta.

Darek i Edyta chcą jak najszybciej rozwiązać tę kwestię, choćby z szacunku dla tych siedmiu lat spędzonych razem – mówi informatorka tabloidu. Tę wersję potwierdza, przynajmniej oficjalnie, także Dariusz Krupa: Jestem pewien, że mój prawnik i mecenas Piotr Schramm zrobią wszystko, by zakończyć tę sprawę pomyślnie dla mnie i Edyty – zapewnia w tabloidzie.

Też nie mamy wątpliwości, że Shramm zrobi wiele dla swojej ukochanej. Jak myślicie, czy w takich sytuacjach tacy prawnicy powinni brać sprawy w swoje ręce?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.