,  

Edyta Górniak chce się pogodzić z Darkiem Krupą!

Wszystko na potrzeby Tańca z gwiazdami?!

Jeszcze przed rozwodem Edyta Górniak i Darek Krupa rozmawiali ze sobą za pomocą prawników. W sprawie syna Allana z Krupą kontaktował się nowe facet Edyty, prawnik Piotr Schramm. Teraz podobno coś się zmieniło.

Gdy Edyta spadła ze schodów, chciała by pierwszy o tym wypadku dowiedział się jej były mąż. Gdy Allan zadzwonił po ojca, ten wezwał pogotowie ale zamiast do domu, pojechał do szpitala i czekał w samochodzie by tylko odebrać syna. Nie chciał być fotografowany z Edytą.

Ona chciała, żeby Darek koniecznie do niej przyjechał – powiedziała Na żywo znajoma piosenkarki.

Edyta bardzo chciała by wszelkie informacje o jej zdrowi trafiały do Darka. Nie chciała by pierwsi dowiedzieli się o jej stanie Maja Sablewska czy nowy facet.

Nawet nie wysiadł z samochodu. Tak jakby nie chciał, żeby ktoś go z Edytą zobaczyła – wyznał tygodnikowi jeden z paparazzich.

Allana do samochodu odprowadziła Sablewska, a znajomi Darka  twierdzą, że całe jej postępowanie  ma swój cel.

Moim zdaniem to niespodziewane zachowanie ma związek z Tańcem z gwiazdami. Edyta dostaje coraz mniej głosów od widzów. A dobrze wie, że pojednanie z byłym mężem przysporzy jej sympatii. Bo zgoda w rodzinie, nieważne rozbitej czy całej, jest zawsze dobrze widziana. I na to pewnie liczyła, to taka jej zagrywka – powiedział kolega Darka.

Krupa jednak nie ma zamiaru brać udziału w machlojkach byłej żony.

Darek, przy całym szacunku dla eksmałżonki, czeka najpierw na słowo przepraszam i na wyjaśnienia. Dopiero potem może się z nią fotografować – dodaje znajomy muzyka.

Myślicie, że Edyta posunęłaby się tak daleko by zdobyć sobie sympatię widzów poprzez pojednanie się z byłym mężem?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Edyta Górniak chce się pogodzić z Darkiem Krupą!

You must be logged in to post a comment.