,  

Edyta Górniak chce odejść z Tańców z gwiazdami?

Michał Pieściuk / newspix.pl

By nie przegrać wybrała opcję zachowania twarzy!

Edyta Górniak jest jedną z faworytek Tańców z gwiazdami. Najbardziej liczą na jej wygraną szefowie TVN. Bo to nie byłby tylko sukces dla Edzi ale także dla stacji, chociaż w kontrakcie jaki między sobą podpisali jest jeden ważny punkt!  Ta jednak nie bardzo wierzy w swoją wygraną i gdy tylko przyjdzie odpowiedni czas , sama ma zrezygnować z dalszego uczestnictwa.

– Edyta jako jedyna z uczestników ma zagwarantowane w kontrakcie, że sama będzie mogła zrezygnować z udziału w programie w dowolnym momencie – ujawnia „Super Expressowi” osoba pracująca przy produkcji tanecznego show. – Za kulisami już buduje atmosferę, która wytłumaczy jej odejście. Mówi, że już nie daje rady ani fizycznie, ani psychicznie – dodaje rozmówca.

Każdy odcinek jest o poprzeczkę wyżej, dla Edzi to jednak już zbyt wiele. Od jakiegoś czasu Górniak skarży się na różnego rodzaju kontuzje, a to kolano a to odnowienie się starej kontuzji, jakby szukała pomału wyjścia z sytuacji i zarazem tłumaczyła sobie e i innym , że powinna pomału zbierać swoje zabawki.

Górniak pracuje też w między czasie nad swoją nową płytą, do której teksty  pisze sam Jacek Cygan. Premiera płyty przesunięta została na wiosnę 2011 roku.

Jak myślicie, czy tej niedzieli Edzia powie, żegnam i dziękuje?

Od j

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.