,  

Edyta Górniak atakuje Maję Sablewską

Kapif

To była tylko kwestia czasu, atakuje dotąd , póki nie znajdzie sobie innej ofiary

W mediach na kilka tygodni zapanowała cisza po tym jak Edyta Górniak zwolniła poprzez media Maję Sablewską. W wywiadzie dla RM FM piosenkarka starała się ważyć słowa, jednak dała wyraźnie do zrozumienia jak bardzo zawiodła się na swojej byłej menadżerce.

Po decyzji o rozstaniu z Mają Sablewską przeczytałam wiele maili, które przyszło do mojej firmy. Spora część propozycji w nich zawartych, została przez Maję odrzucona, a w moim mniemaniu to były dobre propozycje – mówi o pracy swojej byłej agentki. Teraz staram się pewne projekty reanimować. Cieszę się, że mogę sama podejmować decyzje. Intuicja zawsze była dla mnie ważna, czasem jednak ją usypiałam i pozwalałam podejmować decyzje innym . To nie było dobre – mówi, i komentuje udział Sablewskiej w nowym show TVN: Byłam tylko zaskoczona decyzją. Podjęła ją w momencie, kiedy byłyśmy w połowie naszych planów. Ale każdy ma prawo żyć, jak chce. Tyle tylko, że nie mieści mi się to w wyobrażeniach na temat pracy menedżera. Dlatego podjęłam taką decyzję.

O oświadczeniu jakie wysłała do mediów tamtej nocy.

Jeden jedyny raz zareagowałam, kiedy tuż po naszym rozstaniu Maja powiedziała, że o mojej decyzji dowiedziała się z mediów. Była to oczywiście nieprawda. Kiedy zapytałam, dlaczego tak powiedziała, bo przecież istnieją maile i SMS-y, których mogłam użyć jako dowód, odpowiedziała, że to pod wpływem ogromnych emocji.

Górniak powiedziała też, że nie ma zamiaru nigdy więcej pracować z Mają Sablewską, powiedziała tez, że Maja opowiadała w mediach o jej prywatnych sprawach.

Po naszym rozstaniu do mediów zostały przemycone pewne informacje, o których wiedziałam tylko ja i Maja. A ja o tym nie mówiłam… To podważa moje zaufanie. A bez zaufania nie ma możliwości współpracy – mówi Edyta. Czas spędzony z Mają zawsze będę jednak mile wspominać. Maja jest osobą bardzo pozytywną. Przez 10 miesięcy zrobiłyśmy dużo fajnych rzeczy. Ale muszę zamknąć ten rozdział i iść dalej. Życzę jej jak najlepiej.

Czy Górniak znajdzie sobie menadżera godnego siebie?


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.