, ,  

Edyta Górniak atakuje Dariusza Krupę!

Nie interesuję się tym, co robi Darek Krupa…

Po rozwodzie z Edytą Górniak, Dariusz Krupa związał się z modelką Izą Adamczyk. Dziewczyna zaszła w ciąże i cztery miesiące temu urodziła córkę Leę. Jak się okazuje, Krupa jeszcze nie widział dziecka.

Nie widziałam się z Darkiem od kilku miesięcy – wyznała Super Expressowi Iza.

Darek i Iza jeszcze w trakcie ciąży pokłócili się. Modelka wyprowadziła się do matki , jednak miała nadzieję, że były mąż Górniak uzna dziecko.

Sprawą zainteresowała się Edyta, która postanowiła powiedzieć co myśli o swoim byłym i pomóc dziewczynie.

Nie interesuję się tym, co robi Darek Krupa, jeśli nie dotyczy to wychowania Allana. Dotychczas nie interesowałam się również jego nowym związkiem. Teraz chyba jednak powinnam całą sprawą się zainteresować, bo jego czteromiesięczna córka Lea, jak się dowiedziałam, została pozostawiona wraz ze swoją mamą bez opieki. Te panie nie mają z jego strony żadnej pomocy. Oczywiście spróbuję pomóc, jeśli będę mogła. Dobro dziecka w każdej sytuacji musi być najważniejsze. Tylko wzajemny szacunek obojga rodziców pozwala na właściwy rozwój ich dziecka. Lea jest śliczną dziewczynką. Nie zdziwiło mnie to, raczej potwierdziło moje przekonanie, że niektórzy ludzie nigdy się nie zmieniają – wyznała Super Expressowi artystka.

Krupa w temacie milczy. Może tym razem jednak zajmie stanowisko?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.