Edyta Górniak zaśpiewa w TzG ale nie zatańczy!

 Edyta Górniak przyszła do Dzień Dobry TVN i opowiedziała o swoim sukcesie.


Edyta Górniak opowiedziała też troszkę o swoim występie w Sopocie i jubileuszu. Kinga Rusin życzyła jej kolejnych 20 lat, ta jednak powiedziała, że może ich nie być cokolwiek miała na myśli.

Nagrywa kolejna płytę, cały czas siedzi w studio. Powiedziała te że w  jutrzejszym występie w Tańcu z gwiazdami ,  będzie jedynie śpiewać a tancerze w specjalnie ułożonej choreografii przez Agustina Egurrolę będą tańczyć. Już żałujemy.

W pewnej chwili do Edyty podszedł Janek Kliment, który gotuje dziś w studio TVN. Przyniósł na widelcu smażony ser o bardzo aromatycznym zapachu, chciał poczęstować Edzię, ta jednak odmówiła, gdyż serów nie jada. Kinga skorzystała z okazji i zapytała, pownieważ chodzą słuchy , że w następnej edycji ma wystąpić Górniak, czy to prawda. Piosenkarka  nie zaprzeczyła a ni nie potwierdziła, uśmiechnęła się i nawiązała do sera.

Szybko zmieniła temat i powróciła do tematu koncertu jaki dała w Sopocie.

Uświadomiłam sobie jedną ważna rzecz, gdy oglądałam fragment swojego występu na youtubie, zauważyłam że ja mam piękniejszy widok podczas występu niż widzowie, którzy widzą światłą i mnie śpiewającą- powiedziała Górniak tym samy podlizując się wszystkim fanom.

Opowiedziała teżo tajemniczej liście, jaką sporządziła na samym początku wspóracy Maja Sablewska. Na liście były potrzebne rzeczy, jakie powinna mieć wielka gwiazda.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.