Edyta Górniak wystąpi w Siedlcach

ImageEdyta Górniak miała wystąpić na koncercie w Siedlcach, jednak przerwała koncert ze względu na ulewny deszcz jaki miał miejsce tego czerwcowego dnia.


Koncert miał mieć miejsce w czerwcu. Teraz nowa menedżerka Edyty Górniak , Anna Opończewska poinformowała nas, że Edyta wraca do Siedlec, by wystąpić dla mieszkańców miasteczka.

W niedzielę 27 września Edyta Górniak wystąpi w siedleckim amfiteatrze jako gwiazda koncertu „Pożegnanie lata”. Edyta, która z powodu ulewnego deszczu nie mogła wystąpić w czerwcu podczas odbywających się Dni Siedlec, obiecała mieszkańcom, że tak szybko, jak to będzie możliwe, wróci do nich z koncertem– powiadamia nas menedżerka piosenkarki.

Było mi bardzo przykro, kiedy ulewny deszcz uniemożliwił mój występ. Burza spowodowała, że musieliśmy odwołać koncert. Było bardzo niebezpiecznie, a jeden z moich współpracowników uległ wypadkowi. Obiecałam wówczas mieszkańcom Siedlec, że do nich wrócę. Jestem bardzo szczęśliwa, że 27 września będę mogła zaśpiewać dla wspaniałej siedleckiej publiczności.” – mówi Edyta Górniak .

Nowa menedżerka, nowe życie. Czy będzie miała lepsze od poprzedniego? Nie długo się przekonamy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.