Edyta Górniak atakuje swoich fanów!

ImageEdyta Górniak znana jest ostatnio z krytykowania wszystkiego dookoła. Do listy zaatakowanych przez nią osób, na której znajdują się m.in. uczestnicy programu "Jak Oni piewają?", Doda czy Kylie Minogue, dołączyli… jej fani!

Być może trudno to zrozumieć, ale według Pani Górniak jej fani nie są jej fanami!


Ostatnio Edyta Górniak udzieliła wywiadu dla Radia Złote Przeboje. Na pytanie „Fani zgromadzeni przy www.edytagorniak.pl pytają, kiedy koncerty?” odpowiedziała:

"…akurat ten blog to jest takie miejsce spotkań nie tylko moich fanów i ja, prawdę mówiąc, nie wiem dlaczego się teraz odzywają, bo tam kiedyś zajrzałam przypadkiem, szukając jakiś rzeczy archiwalnych, bo fani zbieraja takie rzeczy i tam jest taka zbieranina strasznie przykrych komentarzy i myślę, że to nie jest miejsce spotkań moich fanów, bo moi fani nie pozwoliliby sobie na pewne reakcje i zachowania, więc akurat do tego się nie będę odnosić…"

Forum dyskusyjne (według Pani Górniak – blog), o którym mowa, jest największą społecznością internetową, na której spotykają się ludzie zainteresowani jej życiem i karierą. Jest to jedyne miejsce, gdzie można zdobyć najświeższe informacje na jej temat (aż wstyd, że taka artystka "światowego formatu", w XXI wieku, nie posiada nawet swojej oficjalnej strony internetowej, ani nawet zwykłego bloga!). Okazuje się jednak, że są to "osoby, które tracą swoje życie, to znaczy nie mają pasji. Najchętniej siedzą, anonimowo schowani i wypluwają swoje gorycze".

Jak widać, Edytę Górniak interesują wyłącznie pozytywne komentarze na jej temat. Każda krytyczna uwaga jest postrzegana przez nią jako atak w jej kierunku. Mania prześladowcza?

Edyta Górniak zapomniała chyba, dzięki komu tak naprawdę istnieje.

Pozdrawiamy wszystkich jej (byłych???) fanów, a Pani Edycie życzymy trochę więcej pokory, bo takie zachowanie jak obecnie, na pewno nie wpłynie pozytywnie na sprzedaż jej ostatniej płyty.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.