Dziś premiera … strony Edyty Górniak!

Płyty na razie nie ma , może pojawi się na jesieni.

Wczoraj w Dzień Dobry TVN gościem była znowu Edyta Górniak, która zanim zaczęła rozmawiać z Kingą Rusin i Bartkiem Węglarczykiem, pochwaliła się swoją gibkością na sali treningowej. Latka lecą a Edytka  jeszcze sporo potrafi.

Pierwsze pytanie jakie padło w programie w kierunku piosenkarki to kiedy będzie płyta i tego usilnie  prowadzący się trzymali. Niestety nie otrzymali konkretnej odpowiedzi, jedynie ogólnie, druga połowa roku. Na nowy album artystka ma zebranego 3/4 materiału.  Jednakże co chwila je przerabia, bo co chwila jej coś nowego wpada do głowy.

Pamiętacie, jak po zakończonym udziale Edyty w Tańcu z gwiazdami, mówiła, że już wie jak ma wyglądać jej nowy krążek? Że wszystko co do tej pory zostało napisane, wywala do kosza a to co da swoim fanom, będzie tak wesołe i tak pełne życia jak ona sama w danej chwili. Okazuje się, że to były tylko puste słowa, nie po raz pierwszy zresztą.

Obecnie najważniejsza jest nowa obiecana fanom oficjalna strona Internetowa Edyty Górniak, która dziś w południe będzie miała swoją premierę.  Artystka nie zapomniała też się pochwalić, że za domenę dla strony bardzo drogo zapłaciła.  Do tworzenia tego wyjątkowego miejsca zatrudniła młodych zdolnych informatyków.

Co do menadżera, niestety… Nie ma i nie będzie miała. Doświadczenie 20 lat pracy pozwala jej wziąć sprawy we własne ręce. Te same słowa mówiła po rozstaniu  z Rinke Rooyensem.

Podsumowując obecne życie i twórczość Edyty Górniak.

1. płyta być może na jesieni, ale to nic pewnego

2. brak menadżera, sprawy znowu chwyciła we własne ręce

3. sprawna fizycznie co udowodniła w DDTVN

4. jedynie co zrobili jej młodzi informatycy to nowa strona Internetowa, na której widnieje logo, które powstało kiedy menadżerką była Maja Sablewska

Czyli zmian praktycznie żadnych, tylko dużo gadania, co Edycie wychodzi najlepiej.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.