,  

Dziś odpadnie Piotr Kupicha?

Czy tym razem bukmacherzy trafią w dziesiątkę?

Program „Bitwa na Głosy” wchodzi w decydującą fazę. Pozostały już tylko trzy zespoły, a w najbliższą sobotę poznamy finalistów telewizyjnego widowiska. W ostatnim odcinku Maciej Miecznikowski i jego śpiewająca drużyna nie przekonali widzów swoim występem i pożegnali się z programem. Zdaniem specjalistów z polskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS), Piotr Kupicha w nadchodzącym odcinku podzieli los lidera Leszczy i odpadnie z show.

Program „Bitwa na Głosy” jest już na finiszu i pozostały w nim tylko trzy teamy. 23 kwietnia poznamy finalistów programu, którymi według bukmacherów STS będą Halina Mlynkowa i Urszula Dudziak. Specjaliści polskiej firmy przewidują, że ostatnia minimalna wygrana Piotra Kupichy i jego chóru nad zespołem Macieja Miecznikowskiego odsunęła w czasie to, co nieuniknione, czyli pożegnanie się drużyny frontmana Feel’a z widowiskiem.

Tydzień temu widzowie, wbrew naszym przewidywaniom, zdecydowali o tym, że przygodę z „Bitwą na Głosy” zakończy Maciej Miecznikowski. Piotr Kupicha uniknął porażki, jednak tym razem sądzimy, że jego zespół jest najbliższy pożegnania się z programem. Każda inna decyzja jest dużo mniej prawdopodobna, przez co wiąże się z większą wygraną w naszych zakładach – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu firmy Star-Typ Sport. Emocje towarzyszące temu programowi sprawiają, że notujemy coraz większe zainteresowanie zakładami na podobne wydarzenia – dodaje Juroszek.

Bukmacherzy nie mają litości dla Piotra Kupichy i każdy, kto w salonie STS postawi 100 zł na to, że w najbliższą sobotę odpadnie jego zespół, może liczyć na wygraną w wysokości 149,48 zł. Warte odnotowania jest to, że dotychczasowa faworytka, Halina Mlynkova, spadła w rankingach bukmacherów na rzecz Urszuli Dudziak. W przypadku odpadnięcia pierwszej z nich można liczyć na to, że 100 zł postawione na tę ewentualność da wygraną rzędu 219,82 zł. Więcej można zarobić na odpadnięciu polskiej jazzmanki, gdyż 100 zł może zamienić się w 263,79 zł.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Dziś odpadnie Piotr Kupicha?

You must be logged in to post a comment.