Dziewczyny kochają niegrzecznych chłopaków! (video)

ImageZwiązek Alicji i Corela nie będzie łatwy. Irlandczyk nie da się usidlić tak jakby chciała Polka. To tak jak w piosence Big Cyc Dziewczyny kochają niegrzecznych chłopaków.


Irlandczyk to ciężki charakter. Czuje się wolny jak ptak i lubi przesiadywać po pubach popijając piwo. Do tego wybuchowy charakter nie jednym dał we znaki. Taki jest Colin Farrell, z którego nie da się zrobić zadomowionego faceta, który przyjdzie z pracy założy kapcie, zasiądzie w fotelu z gazetą a czasem też poda śniadanie do łóżka a może nawet ugotuje obiadek .

Colin Farrel ma za sobą nie jeden odwyk, nie jeden zdemolowany hotel. Wiele romansów, a jednak Alicja twierdzi, że to idealny kandydat na męża.

– Colin trzyma Alicję krótko i jasno daje jej odczuć, kto jest górą w tym związku. Na pewno nie da się jej zdominować. To ona musi się dostosować do niego – zdradził Faktowi jeden ze znajomych Alicji.

Ekipa, która kręciła z nim „Aleksandra”, do tej pory nie może się otrząsnąć, po tym jak zdemolował hotel Meridien w Marrakeszu – donosi Fakt.

Jeszcze raz życie pokazuje, że dziewczyny kochają niegrzecznych chłopaków.

Dedykacja dla Alicji 🙂

{youtube}IslYbxP24Og{/youtube}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.