,  

Dziewczyna Szyca od dziecka brylowała na salonach

Kim jest?

Borys Szyc jest w związku z Zosią Ślotałą. Dziewczyna jest projektantka ale pochodzi z bardzo zamożnej rodziny , która mieszka na Mokotowie.

Zosia wychowała się w willi na Mokotowie w poważanej i zamożnej warszawskiej rodzinie. Jej ojcem jest znanym w międzynarodowym świecie biznesmenem. Zawsze bywała wśród elit. Cztery lata temu wzięła nawet udział w elitarnym balu debiutantów. Zosię od zawsze pociągał świat show-biznesu. Już jako trzynastolatka próbowała swoich sił jako modelka. Moda zawsze była jej pasją. Mogła sobie pozwolić na studiowanie przez 4 lata w Mediolanie na  prestiżowym wydziale dla stylistek. To prawdopodobnie najlepiej wykształcona stylistka w Polsce. Borys ma pewność, że dzięki niemu Zosia nie chce dostać się do towarzystwa, bo była w nim na długo przed nim – powiedziała magazynowi Gwiazdy osoba z otoczenia pary

Szyc już myśli o ustatkowaniu się przy takiej partii.

Zosia jest teraz w bardzo ślubnym klimacie. Przygotowuje bowiem stylizacje na wesele dla swojej przyjaciółki Anny Czartoryskiej. Bardzo się w to zaangażowała – wyznał znajomy dziewczyny.

Jak myślicie, kiedy będzie ślub?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.