Dziewczyna Majdana została skazana!

Została zatrzymana z narkotykami w kieszeni

Nikt chyba do tej pory nie przypuszczałby, ze Anna Prus może mieć problem z prawem. A jednak. Aktorka jesienią została zatrzymana i podczas kontroli miała przy sobie niecały gram kokainy.

Anna P. została skazana wyrokiem prawomocnym z dnia 13 marca 2012 roku na 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata – mówi Super Expressowi Beata Górszczyk, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Krakowie. Została skazana na podstawie art. 62 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Podczas zatrzymania w dniu 18 listopada 2011 miała przy sobie środek odurzający, 0,99 grama kokainy.
Posiadanie narkotyków w Polsce jest karalne, nawet jeśli się ich nie używa. Jestem tego świadoma i z pełną odpowiedzialnością przyjęłam wyrok sądu – komentuje. Natomiast pozostają jeszcze pewne pytania. Dlaczego donos na policję w tej sprawie złożył mój ówczesny partner życiowy – Damian Gorawski, dlaczego wezwał policję do naszego domu? Czy to normalne? Co chciał na tym zyskać? Może mieć szansę na szantaż w przypadku, gdy zdecyduję się w końcu zakończyć ten związek? Po tej sprawie i tak zdecydowałam, żeby od niego odejść, bo uznałam, że wolę ponieść konsekwencję niż tkwić w destrukcyjnym otoczeniu. Nie zawahałam się nawet wtedy, gdy mi groził, że mnie zniszczy.

Prus za wpadkę oskarża swojego byłego faceta

Zrobił to, aby mnie skompromitować, aby się zemścić – zapewnia aktorka. Gdybym była taka jak on, opowiedziałabym ze szczegółami o moim z nim pożyciu, ujawniając różne przykre sprawy, ale nie zrobię tego, nie dam mu satysfakcji. Jestem w nowym związku, z człowiekiem, który ma do mnie zaufanie i kocha mnie. To mi wystarczy. Jestem szczęśliwa, nikt małymi podłościami nie zniszczy mi życia.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.