, ,  

Dziewczyna ma szczęście, że trafiła na mnie – Majdan o Dodzie

ImageMajdan o definitywnym rozstaniu z Dodą zadecydował w kwietniu tego roku. Ich koniec przesądziła afera z Taboo.


W reklamie prezerwatyw Radek występował w topless, pokazując tym samym wytatuowany wizerunek Dody na jednym z ramieni . Na taką reklamę nie wyraziła Doda zgody.

Majdan cały czas twierdzi, że nie wiedział, że na bilbordach będzie pokazane logo Dody.

Dorota nigdy nie zgodziła się na użycie swojego logo. Nigdy o tym z producentami nie rozmawiała. To ja wszystko z nimi omawiałem. Wzbudzili moje zaufanie. Miałem mieć wpływ na wszystko: na zdjęcia, które się ukażą, na ich autoryzację, decydować o wszystkim, cokolwiek będzie dotyczyło mojej osoby. Wzięli sobie moje zdjęcia, logo Doroty i jeszcze to hasło. Totalna wiocha. Wstydziłem się tego i do dziś się wstydzę. Sprawa jest w sądzie – powiedział Show piłkarz. 

O Dorocie nie chce już rozmawiać, mówiąc o braku kontaktu.

Z Dorotą nie mam kontaktu już od dawna. Postanowiłem usunąć tatuaż z jej wizerunkiem, bo coś się w moim życiu skończyło. Nie wyobrażam sobie, żeby moja przyszła partnerka go oglądała. Za każdym razem, kiedy się rozstawaliśmy, Dorota miała coś do powiedzenia na ten temat. A moje milczenie ludzie odbierali jako słabość – żali się. Jest inaczej. Jej wypowiedzi – to, że czasem ze mnie szydziła – miały mnie sprowokować. Ale ja tym prowokacjom nie ulegałem. Mam 37 lat, jestem za stary na coś takiego. Dziewczyna ma szczęście, że trafiła na mnie. Jestem inaczej wychowany
– wyznał Radek.

Bramkarz podobno nawet zrezygnował z kariery zagranicznej dla byłej już żony.

Będąc z Dorotą, zrezygnowałem z wyjazdu za granicę, który mi wtedy proponowano. Dzięki niemu mogłem znacznie poprawić swoją sytuację materialną. Ale postanowiłem inaczej, i nie żałuję. W tamtym czasie najważniejsze było, żeby nasz związek się ustabilizował, więc zamiast wyjechać za granicę, przeniosłem się do Warszawy. Mogło być różnie, mogłem już nie grać w piłkę, ale znalazłem pracę – Polonia szukała bramkarza.

Dziś jest sam a kobiety podobną mają się przed nim na baczności.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.