Dziecięcy weekend w Galerii Mokotów

Z okazji Dnia Dziecka

W nadchodzący weekend, 31 maja – 2 czerwca, Galeria Mokotów będzie świętować Międzynarodowy Dzień Dziecka. Już od piątku w sercu Galerii Mokotów – w miejscu fontanny – powstanie królestwo PlayStation, gdzie zarówno małe, jak i te większe dzieci będą miały możliwość sprawdzić się w wielu konkurencjach sportowych dostępnych w Sports Champions. To także doskonała okazja aby obejrzeć i pobawić się Wonderbook – interaktywną książką, która wykorzystuje rzeczywistość rozszerzoną. Z myślą o najmłodszych milusińskich na poziomie pierwszym powstanie specjalna zabawowa strefa, której organizatorem jest marka Mothercare. W sobotę, 1 czerwca, w godzinach 11:00 – 19:00, na wszystkich chętnych do świętowania będą oczekiwać klauni z pełnym programem animacyjnym.

W specjalnie zaaranżowanej dziecięcej strefie zostaną przygotowane kąciki dla dzieci, gdzie będą odbywać się konkursy z nagrodami. Nie zabraknie także basenu z piłeczkami, malowania twarzy, a wspólną zabawę prowadzić będą klauni.

Termin: 1 czerwiec 2013 r. w godzinach 11.00-19.00

Miejsce: 1 poziom, w okolicy salonu Mothercare

Wszystkich miłośników PlayStation Galeria Mokotów zaprasza także do uczestnictwa w Sports Champions. To gra w której musimy wykazać się sporą zręcznością i umiejętnościami manualnymi. Z racji na swój charakter i element współzawodnictwa, szczególnie dobrze sprawdza się w większym gronie osób. Wielbicielom bajek i magicznych historii z całą pewnością przypadnie do gustu Wonderbook. To połączenie książki i gry video jest doskonałą propozycją dla graczy familijnych i zwolennikom technologicznych innowacji.

Termin: 31 maj – 2 czerwiec 2013 r. w godzinach funkcjonowania Galerii Mokotów

Miejsce: parter, w miejscu fontanny

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.