, , ,  

Dżaga i Biedroń na pokazie Sebastiana Owsianki

1TV NEWS

Zobacz co się działo, kto się pojawił

Sobotni pokaz młodego projektanta Sebastiana Owsianki w warszawskim klubie Glam, mimo dwóch konkurencyjnych „stołecznych imprez” przyciągnął wielu spragnionych mody.

Kreacje z elegancko-awangardowej kolekcji „Pre Collection” inspirowane mroczno- psychodelicznym klimatem klipu „Frozen” zdominowały sexowne tiulowe topy, sukienki z taśmy video, pióra, maski i czarne agrafki. Nie zabrakło również dobrze znanych kombinezonów z piór, w których wystąpiła Ramona Rey i osławionej marynarki z piór afrykańskiego marabuta, która była hitem tegorocznego Poland Fashion Weeku w Łodzi.

W odróżnieniu od poprzednich pokazów w tym klubie na wybiegu chodzili tylko profesjonaliści. Dwa z 14-stu setów prezentował model z tegorocznego Fashion Week Poland: Michał Sadowski – znany z pokazów u Roberta Kupisza i współpracy z Tomaszem Ossolińskim. Mimo słabego oświetlenia pokaz dało się zobacz w całości. Stylizację wykonał były praktykant Gosi Baczyńskiej i stylista Przemysław „Pshemko” Paszkowski.

Tej nocy nie mogło zabraknąć gości specjalnych, czyli Dżagi i posła Roberta Biedronia, którzy przybyli na pokaz, aby zobaczyć kreacje młodego projektanta.

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Dżaga i Biedroń na pokazie Sebastiana Owsianki

You must be logged in to post a comment.