Dygant za 4 miesiące urodzi!

ImageNie chciała sama, znajomi donieśli, Agnieszka już za 4 miesiące zostanie mamą.


Agnieszka Dygant to taka aktorka, która swoje prywatne sprawy trzyma w ścisłej tajemnicy. Nie dziwimy się , w końcu każdy chce mieć swoje tajemnice. U celebrytów tak już jest im bardziej zaprzeczają faktom, tym bardziej media drążą temat.

O ciąży Agnieszki pierwszy raz na antenie TVN powiedział Andrzej Sołtysik. Prezenterowi pewnie później nieźle się dostało za taką wpadkę. Dygant jednak ciągle zaprzeczała doniesieniom , nie chciała komentować sprawy. Teraz Na żywo donosi, Agnieszka urodzi za cztery miesiące.

Lekarze zapewnili ją, że wszystko przebiega prawidłowo i nie musi się bać– mówi przyjaciółka aktorki w rozmowie z tygodnikiem. Podczas ostatniego badania mogła poznać płeć dziecka, ale nie chciała. To ma być niespodzianka.

Znajomy partnera Dygant powiedział, że para planuje ślub po narodzinach dziecka.

W czasie wakacji Patrick poprosił Agnieszkę o rękę, a ona powiedziała: tak. Jej mama bardzo się z tego ucieszyła. Jego rodzicom też zależało, by Patrick i Agnieszka zalegalizowali swój związek. To bardzo szanowana, profesorska rodzina – zdradza znajomy reżysera w rozmowie z pismem.

Agnieszka wyjdzie za mąż po raz drugi. Wcześniej była żoną Marcina Władyniaka.

Pozostało tylko pogratulować.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.