Dygant w ciąży?!

ImageSerialowa niania wiemy, że na pewno jest w ciąży i rodzinka Skalskich sie powiększy, jednak jak jest w prywatnym życiu Agnieszki Dygant?


Agnieszka Dygant pojawił się w TVN-owskiej ramówce w luźnej sukience. Początkowo nikt nie zwrócił uwagi na jej wygląd, ale kiedy usiadła najwyraźniej było widać zaokrąglony brzuszek.

Co prawda Agnieszka Dygant jeszcze niedawno zapowiadała dłuższą przerwę w pracy i to , że bardzo by chciała zostać mamą, ale do tej pory nic nie wskazywało by na to , że już coś się stało.

Konferencję prowadziła Magda Mołek i Andrzej Sołtysik. Prowadzącemu wymsknęło się, że nie tylko serialowa rodzina się powiększy, ponieważ, co było widać, Agnieszka Dygant spodziewa się dziecka!

Dygant miała tak się ustawiać do zdjęć by ukryć swoje nieco  już zaokrąglone  kształty . Jednak nie wszystko udało jej się ukryć. Jak na razie jej stan jest wielką tajemnicą ale przecież nie da się tego długo ukryć. Mamy nadzieję, że już niedługo się przekonamy jak to jest z serialową nianią, Agnieszką Dygant.

Foto 1
Foto 2

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.