Dygant ucieknie ze stolicy

ImageAgnieszka Dygant ma dość życia w Warszawie, tym bardziej, że wszyscy interesują się jej ciążą.


Gdy tylko aktorka urodzi ucieka z Warszawy do Wrocławia, gdzie w spokoju wychowywać swojego maluszka. Dygant planowany poród ma za cztery miesiące. Później przeprowadza się do miasta swojego narzeczonego, Patricka Yoki.

Agnieszka boi się samotnych wieczorów z małym dzieckiem w swoim warszawskim mieszkaniu. Dlatego zdecydowała się na przeprowadzkę – mówi Faktowi znajoma gwiazdy.

Tak więc aktorka zamieni swoje luksusowe mieszkanie w stolicy na wynajmowane przez Polsat mniejsze we Wrocławiu. Na tę wieść bardzo ucieszył się facet Dygant. Być może mieszkanie Agnieszki pójdzie na sprzedaż ale teraz gdy ceny są znacznie niższe nieruchomości, trzeba będzie wykombinować coś innego. Póki co najważniejszajest teraz ciąża i Agnieszka.

– Oboje bardzo przeżywają ciążę Agnieszki. Tym bardziej że o swoje pierwsze dziecko bardzo długo się starali – opowiada  informator.

Co dalej z karierą Dygant, nie wiadomo. Serial Niania właśnie się skończył. Inne propozycje aktorka odrzucała. Nie chciała by od razu po porodzie jak inni wrócić do pracy. Chce jak najdłużej być w domu z dzieckiem, ale nie chce też tracić pracy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.