Dygant o swojej ciąży

 Dlaczego tak długo Agnieszka Dygant ukrywała swoją ciżążę, mimo że jej sylwetka się zmieniała?


Agnieszka Dygant jedna z najpopularniejszych aktorek długo nie przyznawała się do swojego odmiennego stanu a nawet uparcie zaprzeczała by była w ciąży. Dlaczego tak długo dementowała plotki ?

– Nie chodzi o to, że to jest jakaś moja tajemnica, że niby coś ukrywam. Po prostu jest to taki moment w życiu, że chcę mieć coś dla siebie… – powiedziała w końcu w rozmowie z Faktem.

Kilka tygodni temu Dygant po raz pierwszy pokazała się w pięknej sukni wieczorowej podkreślający jej brzuszek. Najwidoczniej stwierdziła, że dłużej już nie ukryje swojego stanu a w domu nie ma sensu się ukrywać.  Na pytania o ciąże, odpowiadała tylko uśmiechem.

– Uważam, że nie na miejscu jest, żeby cały świat dręczyć informacjami o stadiach i etapach mojej ciąży. Mam poczucie, że chcę mieć to dla siebie, że to jest coś wyjątkowego. Chcę się trochę tym nacieszyć
– wyjaśnia.

Jaka płeć dziecka? A juz byście chcieli wiedzieć. Pewnie długo to będzie jeszcze tajemnicą nawet po urodzeniu maluszka.

Po porodzie będę chciała zrobić sobie kilkumiesięczną przerwę, ale zaraz po niej wracam do pracy. Są jakieś plany, ale w tej chwili priorytetem jest dla mnie moje dziecko
– podsumowuje pani Agnieszka.

Na tę chwilę Dygant jest bardzo szczęsliwa i świetnie się czuje. A my życzymy mimo wszystko wszystkoego dobrego i szczęśliwego rozwiązania.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.