,  

Dwójka chce Nergala

Marcin Gadomski / newspix.pl

Zaproponowała wokaliście wzięcie udziału w show!

Adam Darski na razie w telewizji zabłysnął jako osoba namawiająca do oddawania szpiku kostnego dla chorych na białaczkę. Od kilku dni lidera grupy Behemoth można zobaczyć na wizji TVN, gdzie opowiada o swojej chorobie.

Nergal tak bardzo spodobał się TVP,że ta zaproponowała mu wzięcie udziału w nowym show The Voice. Stacja już dała liderowi materiały z akermańskiej wersji programu do przejrzenia. Jeśli by się zgodził, to była by wielka odmiana nie tylko dla muzyka.

(…)to byłby z pewnością krok ku jego bardziej komercyjnemu wizerunkowi. Można się jednak spodziewać, że będzie jednym z najbardziej surowych jurorów. Jego mroczną naturę przecież nie do końca można okiełznać –  pisze Fakt.

Z jego wypowiedzi na łamach TVN-u nic nie wynika by miał być groźnym facetem, chociaż jak sam wczoraj powiedział , ma ADHD i potrzebuje wyładować się, może tym razem na uczestnikach? Może być gorąco!

Zobacz też:Zobacz, jak Doda leczy rany po Nergalu. I co on na to?

źródło: Fakt.pl

Marcin Gadomski / newspix.pl

Marcin Gadomski / newspix.pl

Kapif

Kapif

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Dwójka chce Nergala

  • korleta

    Nie widze w nim cos zlego. Jest normalny facet, ktory jest kulturalny. Ja bym chciala go widziec w jakims programie swoim. Napewno by to widzow przyciagnelo do ogladania. Natomiast Adamowi zycze i zdrowia i realizowania sie zawodowo.

You must be logged in to post a comment.