Dwaj bracia Piróga zostali zamordowani !

 Michał Piróg przeżył bardzo bolesne chwile w swym życiu.


Nie tak dawno , dwa lata temu zasztyletowano jego brata ciotecznego, z którym Michał był bardzo zżyty. Chłopak był na meczu piłki nożnej , gdy już wychodził ze stadionu ktoś go ugodził nożem i zabił.

Michał był pierwszą osobą z rodziny, który się dowiedział o śmierci kuzyna.

W momencie, kiedy zadzwoniła do mnie mama to jeszcze nikt nie wiedział o śmierci Karola, nic nie było potwierdzone czy to on, czy nie on. Trwały poszukiwania. Jego rodzice wiedzieli tylko tyle, że został ktoś zamordowany. A że on nie wrócił to go szukali. Ja wtedy zadzwoniłem do znajomych z policji, żeby się czegoś dowiedzieć i dowiedziałem się o tym jako pierwszy, że faktycznie to on został zamordowany – wyznaje przejęty Piróg.

Michał nie mógł być obecny na pogrzebie brata.

– Nie miałem możliwości pojechania na pogrzeb ani wtedy, kiedy się o tym dowiedziałem, bo byłem na nagraniu programu – mówi Michał.

To jeszcze nie koniec nieszczęść w rodzinie Piróga.

Wcześniej zabili syna drugiego brata mojego taty. Nigdy nie znaleziono sprawców. Wyrzucili go z dziesiątego piętra – mówi drżącym głosem Michał.

Jak sam twierdzi każdego spotka to co mu pisane.

Trzeba mieć otwarte oczy dookoła głowy i być uczulonym na to, że zawsze może się znaleźć ktoś, kto nie ma żadnych wartości i dla niego czyjeś życie jest niczym – kończy swoją wypowiedz Michał.

Nam się wydaje, że Michał myśli , że to jakieś fatum wisi nad jego rodziną, ale być może to tylko przypadek. Więc głowa do góry .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.