Dramat Widawskiej trwa !

ImageDaria Widawska nadal jest chora i przebywa w szpitalu.


Daria trafiła do szpitala w pierwszy dzień świąt, po miesiącu przebywania, przejściu operacji i przebywania na oddziale zakaźnym wyszła na własne życzenie do domu . Lecz długo nie pocieszyła sie przebywaniem z rodziną. Złe samopoczucie, bóle w kościach zmusiły aktorkę do natychmiastowego powrotu do szpitala.

W końcu postawiono diagnozę Widawskiej. Daria przeszła ostrą szkarlatynę, chorobę na którą zapadają przeważnie dzieci.  Teraz boryka się z ciężkimi powikłaniami tej choroby.  Przez najbliższe dni będzie musiała poddać się kolejnej serii badań. Szkarlatyna jest chorobą zakaźną wywołaną przez bakterię typu A. Charakteryzuje się bardzo wysoką gorączką oraz bólem stawów.

Czasami powikłania są tak groźne, że atakują cały organizm. Te powikłania to między innymi poważne zapalenia stawów, stany zapalne w nerkach oraz węzłach chłonnych i gorączki reumatyczne. I takie objawy pojawiły się u gwiazdy. Gdyby od samego początku była postawiona prawidłowa diagnoza i podjęte zostało odpowiednie leczenie, może nie było by powikłań a przynajmniej na pewno były by o dużo mniejsze.

Tym samym podjęcie pracy przez Darię jest na pewno nie możliwe. Producenci już się zastanawiają czy nie zmienić scenariusza. Kręcenie kolejnych odcinków 39 i pół były przewidziane na początek lutego, zostały przesunięte na koniec miesiąca. Ale już wiadomo, że Daria nie wróci . Może pojawi się na planie na początku marca ale i to jest nie pewne, może będzie musiała wyjechać nawet z kraju.

Pani Dario zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka, niech się Pani trzyma !

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.